بهترین کلینیک تغذیه در غرب تهران

بهترین کلینیک تغذیه در غرب تهران

یک کلینیک خوب که برای رژیم درمانی اقدام می نماید، هر آنچه که مربوط به تغذیه، الگوهای غذایی ، عادات رفتاری افراد در غذا خوردن و هر آن چه که به رژیم درمانی ارتباط داشته باشد باید در افراد در نظر گرفته و در کلینیک تغذیه خود ارائه دهند.

مریم یزدان پناهی در مایار کلینیک در ادامه در خصوص خدمات بهترین کلینیک تغذیه در غرب تهران بیشتر توضیح خواهند داد.

رژیم درمانی

در بحث رژیم درمانی ، انواع رژیم ها و برنامه های غذایی چه به صورت رژیم های لاغری و کاهش وزن به صورت علمی،چه انواع رژیم هایی که مرتبط به انواع بیماری ها مانند دیابت و کنترل قند خون، کبد چرب، سرطان ها، رژیم پوکی استخوان، رژیم بیماری هایی خود ایمنی مانند آرتریت روماتوئید یا روماتیسم در مایار کلینیک ارائه می شود.

بهترین-کلینیک-تغذیه-در-غرب-تهران

که این رژیم ها متناسب با مشکلات افراد، دارو های دریافتی (کنترل تداخلات دارویی و رژیم غذایی انجام می شود)و آزمایشات تجویز شده ، در نظر گرفته می شوند و کمک می کنند تا در صورتی که فرد کمبود های تغذیه ای داشته باشد، در جهت جبران آن برآید.

مایار کلینیک یک کلینیک تغذیه محور است و در آن به هیچ وجه به فردی دارو تجویز نمی شود و متخصصین این کلینیک بر این معتقدند که بهترین دارو غذاست.

مشاور تغذیه مایار کلینیک سعی می کند تا رفتار های تغذیه ای افراد را در جهت درستی پیش برده و عادات غذایی غلط افراد را به مرور تصحیح کند. در تمامی این مراحل مشاور تغذیه مایار کلینیک در کنار افراد می باشد.

بهترین کلینیک تغذیه در غرب تهران

بهترین کلینیک تغذیه در غرب تهران با علم روز دنیا اداره می شود و از آخرین مقالات و اطلاعات روز دنیا ، متد ها و روش های که  می توان به افراد در زمینه تغذیه و رژیم درمانی و پشتیبانی غذایی کمک شود، بهره می برند.

تغذیه در دوران بارداری

در این کلینیک به خانم هایی که در آینده می خواهند باردار شوند و یا در حال حاظر باردار هستند، نیز به طور جداگانه خدماتی ارائه می شود.

برخی از خانم هایی که قصد بارداری دارند ولی به دلیل اضافه وزن نیاز به کاهش وزن دارند، تا بتوانند با یک وزن نرمال و سالم وارد بارداری شوند و در ادامه این دوران از مشکلات دوران بارداری تا حدود زیادی دور باشند، رژیم برنامه غذایی جداگانه ای را به منظور کاهش وزن ارائه می دهند.

در غیر این صورت مادران چاق معمولا، در دوران بارداری دچار بیماری و مشکلات بیشتری هستند.

همچنین مادرانی  که در دوران بارداری،دچار دیابت و فشار خون بارداری می شوند، مادرانی که دچار مشکلات گوارشی مانند حالت تهوع و استفراغ و ویارهای شدید متبلا بوده و یا مادرانی که به یبوست ، سوزش سر معده دچار هستند، همه این موارد در بهترین کلینیک تغذیه در غرب تهران درمان می شود.

برای مادران بارداری که هر یک از شرایط فوق را دارند، در مایار کلینیک مشاوره های مخصوص برای آن ها انجام می شود.سپس برنامه های غذایی اختصاصی دریافت می کنند.

در مادرانی که به دیابت ، کم کاری تیروئید و یا هر بیماری دیگری که به آن ها مبتلا هستند و در حال حاظر باردار هستند، هر آن چه که به تغذیه آن ها مربوط می شود، مشاور تغذیه در بهترین کلینیک تغذیه در غرب تهران به آن ها کمک خواهد کرد تا بتوانند تغذیه سالمی را برای خودشان و جنین در این دوران مهم فراهم کنند و کمترین آسیبی را تجربه نخواهند کرد.

یک کلینیک خوب که برای رژیم درمانی اقدام می نماید، هر آنچه که مربوط به تغذیه، الگوهای غذایی ، عادات رفتاری افراد در غذا خوردن و هر آن چه که به رژیم درمانی ارتباط داشته باشد باید در افراد در نظر گرفته و در کلینیک تغذیه خود ارائه دهند. با مریم یزدان پناهی متخصص تغذیه در مایار کلینیک (کلینیک تغذیه در غرب تهران)  می توانید سوالات خود را در خصوص تفذیه در میان گذاشته و از مشاوره های آنلاین و حضوری بهره ببرید.
شماره مشاوره : 09903435534
اینستاگرام مایار کلینیک

ورک شاپ و کارگاه های تخصصی

برای افرادی که عضو مایار کلینیک می شوند، کارگاه های تخصصی برای این افراد برگذار می شود که آن ها با توجه به نیازی که افراد دارند، تعریف می شود.

برخی از این کارگاه های تخصصی به صورت ماهانه انجام می شود.

در این ورک شاپ ها در خصوص مسائل مهم مربوط به آن گروه (به طور مثال افراد مبتلا به دیابت) صحبت خواهد شد.

همچنین تا حدودی درباره مسائل روحی و روانی این بیماری و افراد بحث می شود. همچنین در این کارگاه ها درمورد برنامه های ورزشی و میزان فعالیت های بدنی صحبت می شود.

تمامی موارد فوق با توجه به نوع بیماری و گروه افرادی که در این کارگاه ها جمع می شوند، بستگی دارد.

در این کارگاه ها افراد با یک دیگر بحث و تبادل نظر خواهند داشت و در خصوص مشکلات خود صحبت کرده و درباره درمان و یا پیشگیری از عوارض جدی تر این بیماری ها با یکدیگر نکاتی را در میان می گذارند.

دستورهای آشپزی سالم از سمت مدرس و حضار در این کارگاه ها بیان می شود. فعالیت های گروهی در این ورک شاپ ها یک رکن اصلی می باشد.

بهترین کلینیک تغذیه در غرب تهران

برگذاری همایش

در مایار کلینیک همایش هایی را به منظور بررسی مسائل مختلف با رویکرد روان شناسی،  فعالیت های بدنی و تغذیه  برگذار می کنند تا در خصوص سبک زندگی سالم که مایار کلینیک بر این سه اصل بنا شده است، صحبت کرده و سبک زندگی خود را تغییر دهند.

سخن آخر

در مایار کلینیک با در نظر گرفتن سه رکن روان شناسی، فعالیت های بدنی و تغذیه به افراد در خصوص رسیدن افراد به سبک زندگی سالم کمک می شود تا حس بهتری به زندگی داشته باشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − پنج =

Call Now Button